WYBORY SAMORZĄDOWE 2010 (artykuły)

Premier ogłosił termin wyborów samorządowych. Wybory samorządowe odbędą się 21 listopada. Druga tura, w przypadku wyborów prezydentów miast, burmistrzów i wójtów odbędzie się 5 grudnia.

Poniżej spis artykułów bloga o tematyce wyborów samorządowych 2010:

Wybory samorządowe 2010 – kampania wyborcza. Artykuł, w którym autor podaje kilka rad dotyczących prowadzenia kampanii wyborczej. Przeczytasz tu między innymi o planowaniu kampanii wyborczej, sposobie dystrybucji ulotek wyborczych, listów do wyborców oraz najlepszej lokalizacji plakatów wyborczych.

Wybory samorządowe – kampania wyborcza – co i jak napisać na ulotce, plakacie lub na blogu?. Ten artykuł, to zbiór ogólnych rad i zasad dotyczących pisania tekstów promocyjnych. Dowiesz się na co zwrócić uwagę, jak i do kogo kierować swój przekaz, tak aby napisane przez Ciebie teksty  były skuteczne.

Wybory samorządowe – zanim wydasz swoje pieniądze na kampanię wyborczą. W tym artykule przeczytasz na co warto wydać pieniądze podczas kampanii wyborczej w wyborach samorządowych 2010. Opisano, na co zwrócić uwagę przy zakupie i projektowaniu ulotki wyborczej, plakatu wyborczego oraz gadżetów reklamowych. Przeczytasz także o promocji kandydata w internecie.

Wybory samorządowe – temat kampanii wyborczej – Odpowiedź na pytania: kto jest Twoim głównym rywalem w wyborach samorządowych?, jak wybrać temat kampanii wyborczej? oraz do jakiej grupy docelowej należy kierować swój przekaz?.

Wybory samorządowe – kampania wyborcza – od czego zacząć? – artykuł o analizie sceny politycznej. Przeczytasz, gdzie kandydat powinien szukać informacji oraz jakie informacje są niezbędne do ustalenia strategii i harmonogramu kampanii wyborczej.

Wybory samorządowe – kto jest Twoim wyborcą, a kto może nim zostać? – artykuł poświęcony w całości wyborcom. Dowiadujemy się:  jakie grupy tworzą, co nimi kieruje oraz której z grup wyborców poświęcić najwięcej czasu i energii podczas kampanii wyborczej.

Wybory samorządowe – skuteczność bloga kandydata – opis testu bloga kandydata w wyborach samorządowych. Przeczytasz, o  kosztach założenia i promocji bloga. oraz o jego przewidywanej skuteczności. Dodatkowo dowiesz się jaką domenę wybrać oraz na jakie frazy pozycjonować swój blog.

Wybory samorządowe – pukamy do drzwi?…czy na pewno? – artykuł o jednej z form kampanii bezpośredniej, odwiedzinach wyborców w domach. Poddaje pod wątpliwość tą formę kampanii oraz proponuje alternatywne rozwiązania.

Wybory samorządowe – przykładowa kampania wyborcza (niskobudżetowa) – artykuł z cyklu: Jak za 1000 zł przeprowadzić kampanie wyborczą?. Szczegółowo rozpisane niskobudżetowe działania związane z kampanią wyborczą z podziałem na ilości i koszty.

Wybory samorządowe – ulotka wyborcza – kilka rad dotyczących ulotki wyborczej. Opis projektu, grupy docelowej oraz dystrybucji  ulotki.

Wybory samorządowe – przed kampanią wyborczą – kilka przydatnych rad, dotyczących promowania swojej osoby przed kampanią wyborczą.

Wybory samorządowe – Jak przemawiać publicznie – cykl dwóch artykułów o tematyce przemówień publicznych. Przeczytasz jak się przygotować, jak prowadzić i jak zakończyć swoje przemowienie. Przykłady fragmentów przemówień.


Spis wszystkich artykułów tego bloga znajdziesz w menu, w zakładce: Spis artykułów. Znajdziesz tam między innymi  artykuły na temat:   Jak przemawiać publicznie, jak zrobić dobre wrażenie lub jak powinien ubierać się polityk.

Coś wyjątkowo Cię interesuje?,

Chciałbyś o czymś konkretnym przeczytać?,

Potrzebujesz pomocy?

Napisz: admin@TwojeWybory.pl

Jeśli w ramach swojej kampanii zamierzasz zorganizować  imprezę okolicznościową, chciałbyś żeby impreza ta była naprawdę profesjonalnie przygotowana i gwarantowała świetną zabawę zleć ją profesjonalistom. Więcej na temat organizacji imprez  przeczytasz na organizacja imprez ŚLĄSK strona agencji SREBRNE WILKI.

Teraz możesz polecić publikację znajomym :
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter
  • Blogger.com
  • PDF
  • Blip

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*