WYBORY PARLAMENTARNE 2011 (artykuły)

Dla ułatwienia nawigacji, na tej stronie będą zamieszczane wszystkie wpisy z cyklu „jak wygrać wybory parlamentarne 2011” z krótkimi opisami.

4) Wybory parlamentarne 2011 – wyborcy – część I –

3) Wybory parlamentarne 2011 – kontrkandydaci – ANALIZA. Wpis poświęcony kontrkandydatom. Dowiesz się, kto jest Twoim głównym rywalem w wyborach parlamentarnych, jak analizować kandydatów oraz skąd brać informacje na ich temat.

2) Wybory parlamentarne 2011 – szanse kandydata – ANALIZA . Artykuł opisujący sposób przeprowadzenia analizy danych historycznych. Dowiesz się, skąd pozyskać podstawowe informacje, jakie powinien posiadać potencjalny kandydat w wyborach parlamentarnych 2011. Jakie wnioski powinien wyciągnąć i jak na podstawie tych wniosków wstępnie oszacować swoje szanse w wyborach.

1) Wybory parlamentarne 2011 – od czego zacząć? . Pierwszy z cyklu artykułów: „Wybory Parlamentarne – przed kampanią wyborczą”. Artykuł wprowadzający w zagadnienia związane z poprawą rozpoznawalność oraz budowania odpowiedniego wizerunku polityka.

Zaprasza także do zapoznania się z artykułami z pozostałych kategorii znajdziesz je w menu pomocniczym (pod TOPem). Znajdziesz tam między innymi zebrane artykuły z kategorii: Jak zrobić dobre wrażenie, jak zostać politykiem, jak przemawiać publicznie, promocja w internecie.

Zamierzasz kandydować w wyborach  parlamentarnych 2011?

Coś wyjątkowo Cię interesuje?, Chciałbyś o czymś konkretnym przeczytać?, Potrzebujesz pomocy?

napisz: admin@TwojeWybory.pl

Twoja prywatność jest dla mnie priorytetem. Nigdy i nikomu nie udostępnię Twojego adresu mailowego oraz zawartych w mailu informacji.

.

Teraz możesz polecić publikację znajomym :
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter
  • Blogger.com
  • PDF
  • Blip

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*