wybory samorządowe 2010 – koniec kampanii wyborczej

Za chwilę rozpocznie się cisza wyborcza. Teraz pozostało czekać jedynie na efekt swoich działań promocyjnych czyli wyniki wyborów samorządowych 2010. Wiem, że większość z was dołożyła wszelkich starań aby osiągnąć swój założony cel. Gratuluję. Kilka pomysłów na kampanię było naprawdę ciekawych. Coraz częściej dało się zauważyć przemyślaną i konsekwentnie wdrażaną strategię kampanii. Cieszę się, że wiele osób uwierzyło w promocję w Internecie. Powstało kilka naprawdę ciekawych stron internetowych i blogów kandydatów.
Dziękuję, za zainteresowanie moim blogiem. Jest mi miło, że blog cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem. Dziękuję także za maile i komentarze. Oczywiście blog będzie kontynuowany. Po wyborach zamierzam opisać kilka wzorcowych kampanii. Będę wdzięczny za wszelkie uwagi i spostrzeżenia dotyczące kampanii.
Jeszcze raz gratuluję i życzę wszystkim sukcesu.


Teraz możesz polecić publikację znajomym :
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter
  • Blogger.com
  • PDF
  • Blip

2 thoughts on “wybory samorządowe 2010 – koniec kampanii wyborczej

  1. Internet to teraz potega. Teraz kampanie przenosza sie wlasnie w wirtualny swiat, szczegolnie tych kandydatow ktorzy chca trafic do mlodszego grona wyborcow.

  2. Witam. Widzę p.Rafale, że rozpoczęły się przygotowania strony do wyborów parlamentarnych 2011 – zmieniła się szata graficzna bloga. Jeszcze raz dziękuję za trafne uwagi podczas zeszłorocznej kampanii. Powodzenia

Komentarze są wyłączone.