Na początek…o blogu: Jak wygrać wybory.

Witam… właśnie czytasz pierwszy wpis na blogu: „ Jak wygrać wybory ” domena: TwojeWybory.pl . Jeśli nie trafiłeś na ten blog przypadkiem, to z pewnością jesteś politykiem lub chcesz w polityce zaistnieć. Z pewnością myślisz także o starcie w wyborach samorządowych 2010 lub jeśli Twoje nazwisko jest znane, w wyborach parlamentarnych 2011. Jak wiesz, wyborów nie wygrywa się przypadkiem. Wybory wygrywa się dzięki ciężkiej pracy oraz przemyślanej i sprawnie przeprowadzonej kampanii wyborczej.

Na blogu przedstawię krok po kroku:  jak przygotować i przeprowadzić skuteczną kampanię wyborczą, w jaki sposób zbudować pozytywny wizerunek kandydata oraz poruszę inne przydatne zagadnienia takie jak np. przemówienia publiczne lub analiza rynku politycznego.  Szczegółowo opiszę sposoby promocji kandydata oraz postaram się określić ich skuteczność.

Myślę, że przedstawiane tu techniki będą na tyle uniwersalne, że będziesz mógł je wykorzystać także w innych aspektach swojego życia, takich jak np. biznes. Jeśli masz ciekawe przemyślenia i chciałbyś się nimi podzielić, chętnie załączę je w formie publikacji.

Liczę także na komentarze pod wpisami oraz maile. Ustalmy zasady wspólnego tworzenia bloga.  Nie opluwamy ugrupowań politycznych i polityków. Nie uzewnętrzniamy swoich ideologii. Skupiamy się jedynie na zagadnieniach związanych z marketingiem politycznym a głównie kampanią wyborczą.

Za jakiś czas na blogu pojawi się możliwość zapisów na newsletter. Kiedy zainteresuje Cię tematyka bloga, to o każdym następnym wpisie możesz dowiedzieć się niezwłocznie, otrzymując maila. Do każdego maila dorzucę jakąś dodatkową informację, której na blogu nie opublikuję …taki bonus :). Obiecuję, nie będę Cię męczył…maksymalnie jeden mail w tygodniu.

Będę dumny, jeśli choć trochę, informacje zawarte na tym blogu pomogą Ci odnieść Twój wymarzony sukces w polityce.

Pozdrawiam i zapraszam do lektury bloga

Rafał

Jeśli coś wyjątkowo Cię interesuje, chciałbyś o czymś konkretnym przeczytać lub potrzebujesz pomocy napisz: admin@TwojeWybory.pl


Teraz możesz polecić publikację znajomym :
 • Facebook
 • Wykop
 • Twitter
 • Blogger.com
 • PDF
 • Blip

2 thoughts on “Na początek…o blogu: Jak wygrać wybory.

 1. Myślę , że dość pomocne publikacjie można tu znależć. Tak osobiście bardzobym chciał pisać bloga – jednak mam opory i kompleksy. może ta strona pomoże mi się przełamać , a jednocześnier pomoże skutecznie wygrać wybory
  Pozdrawiam
  Płońsk się kłania!

Komentarze są wyłączone.